Пошук

ALTEK — найбільший імпортер, виробник та розробник обладнання для альтернативної енергетики в Україні. Ми здійснюємо комплексне забезпечення та технічне обслуговування обладнання для відновлюваних джерел енергії та реалізуємо продукцію через мережу більш як 500 дилерів, національні роздрібні мережі та фірмові магазини у всіх областях України.

ПЕРЕВАГИ ALTEK

Сьогодні ALTEK – не просто оператор ринку альтернативної енергетики. Це найбільша компанія, що займаєтсья постачанням для галузі якісного обладнання, в тому числі, власної розробки.

Фахівці ALTEK ретельно досліджують сучасні підходи ефективного використання енергоресурсів, застосовуючи у виробництві обладнання тільки перевірені часом, сертифіковані та надійні розробки. Фотомодулі, інвертори, система моніторинга інверторів ALTEK, геліосистеми та комплектуючі, розроблені нашими інженерами, адаптовані під вимоги українського ринку та особливості українських електромереж. Такий підхід до організації виробництва дозволяє враховувати зворотній зв’язок та рекомендації безпосередньо користувачів продукції ALTEK, оперативно втілювати інноваційні рішення та створювати моделі, що відповідають вимогам часу.

ALTEK забезпечує повним комплектом обладнання проекти сонячних електростанцій та систем нагріву води для приватних домоволодінь та промислові станції, гарантуючи оперативну доставку в будь-який регіон України з основного складу в Дніпрі та складів дилерів. Сьогодні інвертори та фотомодулі ALTEK входять до складу кожної 5-ї приватної сонячної електростанції, а геліосистеми ALTEK забезпечують нагрів води у 70% курортних об’єктів на півдні України.

Широкий асортимент обладнання, доступність сервісу для обладнання ALTEK порівняно з агрегатами інших виробників роблять ALTEK кращим партнером в сегменті B2B та стандартом якості в сегменті роздрібних продажів.

  РОЗВИТОК ДИЛЕРСЬКОЇ МЕРЕЖІ ТА ФРАНШИЗА ALTEK

Продукція ALTEK та комплекс послуг сервісного обслуговування обладнання ALTEK реализуються в Україні через дилерські мережі та фірмові магазини за угодою франшизи. Дилери ALTEK проводять консультації для покупців, детальне ознайомлення з продукцією на базі власних фірмовх магазинів, шоу-румів.

Для зручності бізнес-пертнерів ми реалізуємо низку умов торгової політики:

 • Реалізація продукції здійснюється виключно через дилерську мережу
 • Акційні пропозиції на групи товарів та окремі товарні позиції пропонуються для усіх дилерів компанії
 • Прогресивна система гуртових знижок
 • Послуга дроп-шипінга
 • Постійна наявність товару ALTEK на складах компанії (Київ, Дніпро), з можливістю ПОВНІСТЮ укомплектувати об’єкт
 • Можливість передзамовлення та бронювання товару через внесення передоплати
 • Комплексна маркетингова підтримка згідно угоди франшизи (дизайн-оформлення офісів, друкована інформаційна продукція; файл імпорту товарів для електронних торгових майданчиків, лідогенерація)
 • Розміщення об’єктів дилерів на електронних ресурсах компанії з метою просування послуг дилерів
 • Розрахунок та проектування будь-якої складності за наданим ТЗ з візуалізацією обланання, схемою кріплень, в форматі готової комерційної пропозиції з роздрібними цінами дилера. В проекті – 3D проектування.
 • Супровід дилерів на виставках: інформаційна підтримка, дизайн стенду, надання обладнання,  присутність представника ALTEK на стенді
 • Сервісний супровід (гарантійний та посгарантійний ремонт обладнання) у будь-якому регіоні України, в т.ч. на об’єкті клієнта
 • Можливість повернення та обміну товару в строки згідно законодавства УкраїнПідмінний фонд для заміни обладнання на період ремонту

АКАДЕМІЯ ALTEK

В якості виробника та постачальника обладнання ALTEK має значний досвід проектування, монтажу, сервісного обслуговування енергозберігаючого обладнання  в партнерстві з дилерами та монтажними організаціями. Практичним досвідом та власними напрацюваннями за цими напрямками ми ділимося з партенрами на семінарах в проекті Академія ALTEK.

Навчання для дилерів проходять регулярно на базі навчального центру ALTEK в Дніпрі, у виїзному форматі в різних містах україни, в режимі вебінарів (online), а також в індивідуальному порядку на базі офіса дилера.

Навчання проводять продакт-менеджери ALTEK за напрямками ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ И ЕЛЕКТРОГЕНЕРАЦІЯ, вузькопрофільні фахівці з проектування, сервісні інженери.

Семінари проводяться за трьома рівнями складності: початковий, базовий, експертний. Материал буде корисний як доствідченим фахівцям галузі, так і підприємцям із суміжних галузей (будівництво, інженергі комунікації, опалення, монтаж ПВХ вікон).

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ALTEK

Сервісний центр ALTEK в Дніпрі надає комплекс послуг з обслуговування обладнання ALTEK для альтернативних джерел енергії. Ми здійснюємо діагностику, шеф-монтаж, налаштування та ремонт обладнання для електростанцій та геліосистем. Для ремонту ми застосовуємо виключно оригінальні запчастини та комплектуючі. На виконані роботи надається гарантія від 1 року.

Кваліфікацію фахівців підтверджують сертифікати навчання від виробників обладнання, яке реалізується через мережу ALTEK.

З ІСТОРІЇ КОМПАНІЇ ALTEK

Компанія ALTEK в якості дистрибьютора почала шлях у 2009 році, тоді ще як частина компанії “Аліста”. Але вже через рік роботи, у 2010, компанія розпочала самостійну роботу в напрямку відновлюваних джерел енергії.

1 вересня 2011 року, в зв’язку із постійним зростанням дефіциту енергоресурсів та підвищеним інтересом до ВДЕ, було прийняте рішення про виокремлення напрямку ВДЕ в окремий підрозділ під назвою ALTEK. Торгова марка ТМ ALTEK була зареєстрована в квітні 2012 року.

Сьогодні ALTEK – активний учасник міжнародних виставок, професійних конференцій та профільних заходів, є експертом та провідником технологій в галузі енергогенерації. Ефективне використання інноваційних технологій та сучасний бізнес-підхід є основою успіху та стратегічного розвитку компанії. Це гарантує користувачам обладнання та партнерам ALTEK впевненість в якості продукції та надійне партнерство в розвитку бізнесу у галузі альтернативної енергетики України.

 

«АLTEK» сьогодні пропонує те, про що інші будуть думати завтра!

Back to Top
Товар додано у ваш кошик