Пошук

Розширений сервіс від Altek

Сервісна служба компанії Altek поспішає на допомогу та презентує нову послугу!Придбавши сертифікат розширеного сервісу кожен гарантовано отримує  якісне, професійне та своєчасне обслуговування.  Переваги для власників Сертифікату:          В залежності від обраного  пакету, термін сервісного обслуговування буде  збільшено до 7 або 10 років.          За бажанням власника Сертифікату, Він має змогу замовити безкоштовне технічне обслуговування інвертора 1 раз на рік.          При необхідності на час проведення ремонту, компанією Altek буде надане аналогічне вказаному у Сертифікаті підмінне обладнання.          Компанія Altek зобов’язується виконати ремонт у термін 14 робочих днів.* *у випадку не можливості ремонту в 14-ти денний термін, компанія зобов’язується замінити обладнання.          У разі потрапляння блискавки у СЕС і виходу її з ладу, для власника Сертифікату ремонт буде здійснено безкоштовно.* *один раз за весь термін дії сертифікату Договір розришеного сервісу За більш детальною  інформацією звертайтесь до Вашого менеджера.

Компанія Altek активно співпрацює з Фондом Сергія Притули

Віримо і наближаємо Перемогу України! Компанія Альтек продовжує підтримувати військових і активно взаємодіяти з волонтерами. Ми, як лідер в галузі альтернативної енергетики в Україні, робимо все можливе, щоб зробити наших захисників і захисниць більш енергонезалежними та мобільними. Дякуємо за співпрацю Благодійному Фонду Сергія Притули . Лише за останні кілька тижнів відвантажили на фронт 180 потративних зарядних станцій ALTEK PowerBox потужністю 1,2 кВт та ALTEK PowerEdge потужністю 600 Вт і 1 кВт.  Також наша компанія активно співпрацює напряму з військовими частинами і забезпечує їх різними альтернативними джерелами енергії. Працюємо задля Незалежності Рідної України в усіх сенсах і енергетичному зокрема! Закликаємо всіх наших партнерів і людей, які цікавляться альтернативною енергетикою, теж долучатися. Переходьте за посиланням: http://surl.li/lcoeh Робіть свій внесок в наближення Перемоги України.

Подарували військовим портативну зарядну станцію і розкладну сонячну панель

На зустрічі з представниками Новомосковського батальйону бригади територіальної оборони, яку організувала Новомосковська міська рада, презентували й подарували військовим портативну зарядну станцію Altek PowerEdge AL 600 і розкладну панель Altek ALT-63. Наші захисники змогли власноруч випробувати обладнання і переконатися в якості та зручності техніки від Altek. Ці прилади дадуть змогу нашим воїнам заряджати батареї для дронів, рацій, ліхтарів, мобільних пристроїв у польових умовах.   Продовжуємо підтримувати Сили Оборони і допомогати їм захищати нашу Україну.

Компанія Altek передала портативну електростанцію військовим

Продовжуємо підтримувати наших військових. Перемога України — це наша спільна мета, наближаємо її кожного дня. Саме тому компанія Altek передала Дніпропетровській бригаді ТРО портативну зарядну станцію Altek PowerEdge AL 600 та розкладну сонячну панель Altek ALT 120. «Ні для кого не є новиною той факт, що війна в Україні є найтехнологічнішою з усіх воєн. А технології потребують енергоресурси. Саме тому для Дніпропетровської бригади ТРО такою важливою є допомога компанії Altek у наданні портативної електростанції та мобільної сонячної панелі для потреб наших воїнів. Тож, тепер підрозділ, що отримав ці вкрай необхідні пристрої, є зарядженим на Перемогу на всі 100%», — написали бійці в знак подяки на сторінці у Фейсбук.

Altek активно підтримує і допомагає військовим

До нас в офіс завітав офіцер групи ЦВС (цивільного військового співробітництва) Дніпропетровська окрема бригада Сил територіальної оборони . Цього разу передали на передову портативну зарядну станцію ALTEK PowerEdge AL на 600 Вт та мобільну розкладну сонячну панель ALTEK ALT-120. Компанія ALTEK продовжує активно допомагати військовим і спільними зусиллями наближати перемогу України.

Компанія Altek активно співпрацює з Благодійними Фондами і допомагає лікарням України

Компанія Altek активно співпрацює з українськими та міжнародними благодійними організаціями для підвищення рівня енергонезалежності об'єктів критичної інфраструктури в країні. Ми надали на спеціальних умовах Фонду RePower Ukraine Charitable Foundation 6 портативних зарядних станцій Altek PowerEdge AL1000 для КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» в Донецькій області.

Вигідні умови від SolarEdge

Шановні партнери, ціни на продуцію SolarEdge однакові з ПДВ або без ПДВ. Altek гарантує найвигідніші  умови на продукцію SolarEdge!

Нова ціна на кабель

Шановні партнери,  у зв’язку з суттєвим ростом цін на витратні матеріали,  ми змушені збільшити вартість на солярний кабель H1Z2Z2-K на 6%. Нова ціна буде діяти з 15.06.2021 р. Переваги: Тип: H1Z2Z2-K (відповідають EN50618 та IEC 62930)Матеріал провідника: луджена мідьНомінальна напруга: DC 1.5 kVНомінальний струм: 70 АПереріз кабелю: 6 мм2 Особливості: Захист від навколишнього середовища/УФ променів/Озону Зовнішня оболонка не містить галогену і єнизькодимною Захист від високих температур

Товари з уцiнкою

Шановні партнери, до Вашої уваги перелік        ТОВАРІВ З УЦІНКОЮУ разі виникнення питань, звертайтесь до Вашогорегіонального менеджера або за номером телефону: 38 067 711 71 71 
Back to Top
Товар додано у ваш кошик